Kim jesteśmy?

Poznaj zespół

Misja, wizja, wartości

Misja

Nasza misja to więcej niż puste słowa. To coś innego niż plakat, który mijamy wchodząc codziennie do biura. To wartości, dzięki którym jesteśmy tacy, a nie inni.

Dzięki jasnemu określeniu tego, po co w ogóle chodzimy do pracy, możemy pracować efektywniej, a nowych rozwiązań szukać w sposób bardziej kreatywny. Nasza misja, to przekaz, w którym zawarliśmy sens działania naszej firmy. Prowadzimy kampanie, które przynoszą konkretne, wymierne efekty i robimy to w sposób przejrzysty i czytelny. Po prostu.

Tworzyć skuteczny marketing online oparty o przejrzyste zasady.

Wizja

Żeby zrozumieć wizję, która przyświeca naszym działaniom, warto zastanowić się nad tym, czym różni się reklama w internecie od tej telewizyjnej. Emitując spot w porze największej oglądalności jego efekty można ocenić jedynie w przybliżeniu.

W sieci jest inaczej. Tu każdy ruch jest rejestrowany. Dokładnie wiemy, jakie są rezultaty naszych działań. Analizujemy je, wiemy co trzeba poprawić i czego nie robić. Mówimy o tym bez ogródek, ponieważ uważamy, że tak trzeba.

Marketing online powinien opierać się na twardych danych i rzetelnej analizie. Wierzymy, że tylko w ten sposób może być naprawdę skuteczny.

Zamiast obiecywać złote góry w oderwaniu od rzeczywistości - realizujemy dokładnie to, do czego się zobowiązaliśmy. Dzięki temu podejściu budujemy szczere i przejrzyste relacje z naszymi partnerami. Opieramy się w nich na dialogu i jasnym stawianiu spraw.

Uczciwie i skutecznie.

Wartości

Oto nasze DNA: wartości, na których opiera się 4PEOPLE. Są stałe, nie zmieniamy ich dlatego, że taka jest moda albo na skutek jakiejś lektury. To zasady, które są ważne zarówno w życiu prywatnym jak i w organizacji. Wartości 4PEOPLE decydują o kulturze organizacyjnej naszej firmy. Można je znaleźć w każdym aspekcie działalności: pierwszym kontakcie z klientem, umowach, realizowanych przez każdego członka zespołu zadaniach. Tak, jak DNA, decydują o tym, jacy jesteśmy.

Najważniejsze wartości dla 4PEOPLE to: uczciwość, zaangażowanie, rozwój (osobisty i klienta), skuteczność (w działaniu na rzecz agencji i klienta).

uczciwość

rozwój

zaangażowanie

skuteczność

Informacje

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Premium Google na rok 2023. Tytuł ten jest przyznawany jedynie 3% agencji współpracujących z Google.

4PEOPLE to 40 specjalistów oraz 18 lat doświadczenia w marketingu internetowym. Od lat organizujemy cyklicznie szkolenia i webinary na których dzielimy się wiedzą z zakresu marketingu internetowego.

Jesteśmy finalistami wielu konkursów zarówno krajowych jak i międzynarodowych

O nas

Realizowaliśmy projekty dla:

Dowiedz się więcej

Chcesz z nami pracować?

Zobacz jakie oferty mamy dla Ciebie.

Dowiedz się więcej

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe – zwykle w przeciągu 24 godzin.

Wróć do strony