Kim jesteśmy?

Misja, wizja, wartości

Misja

Nasza misja to więcej niż puste słowa. To coś innego niż plakat, który mijamy wchodząc codziennie do biura. To wartości, dzięki którym jesteśmy tacy, a nie inni.

Dzięki jasnemu określeniu tego, po co w ogóle chodzimy do pracy, możemy pracować efektywniej, a nowych rozwiązań szukać w sposób bardziej kreatywny. Nasza misja, to przekaz, w którym zawarliśmy sens działania naszej firmy. Prowadzimy kampanie, które przynoszą konkretne, wymierne efekty i robimy to w sposób przejrzysty i czytelny. Po prostu.

Tworzyć skuteczny marketing online oparty o przejrzyste zasady.

Wizja

Żeby zrozumieć wizję, która przyświeca naszym działaniom, warto zastanowić się nad tym, czym różni się reklama w internecie od tej telewizyjnej. Emitując spot w porze największej oglądalności jego efekty można ocenić jedynie w przybliżeniu.

W sieci jest inaczej. Tu każdy ruch jest rejestrowany. Dokładnie wiemy, jakie są rezultaty naszych działań. Analizujemy je, wiemy co trzeba poprawić i czego nie robić. Mówimy o tym bez ogródek, ponieważ uważamy, że tak trzeba.

Marketing online powinien opierać się na twardych danych i rzetelnej analizie. Wierzymy, że tylko w ten sposób może być naprawdę skuteczny.

Zamiast obiecywać złote góry w oderwaniu od rzeczywistości - realizujemy dokładnie to, do czego się zobowiązaliśmy. Dzięki temu podejściu budujemy szczere i przejrzyste relacje z naszymi partnerami. Opieramy się w nich na dialogu i jasnym stawianiu spraw.

Uczciwie i skutecznie.

Wartości

Oto nasze DNA: wartości, na których opiera się 4PEOPLE. Są stałe, nie zmieniamy ich dlatego, że taka jest moda albo na skutek jakiejś lektury. To zasady, które są ważne zarówno w życiu prywatnym jak i w organizacji. Wartości 4PEOPLE decydują o kulturze organizacyjnej naszej firmy. Można je znaleźć w każdym aspekcie działalności: pierwszym kontakcie z klientem, umowach, realizowanych przez każdego członka zespołu zadaniach. Tak, jak DNA, decydują o tym, jacy jesteśmy.

Najważniejsze wartości dla 4PEOPLE to: uczciwość, zaangażowanie, rozwój (osobisty i klienta), skuteczność (w działaniu na rzecz agencji i klienta).

uczciwość

rozwój

zaangażowanie

skuteczność

Informacje

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Premium Google na rok 2023. Tytuł ten jest przyznawany jedynie 3% agencji współpracujących z Google.

4PEOPLE to 40 specjalistów oraz 18 lat doświadczenia w marketingu internetowym. Od lat organizujemy cyklicznie szkolenia i webinary na których dzielimy się wiedzą z zakresu marketingu internetowego.

Jesteśmy finalistami wielu konkursów zarówno krajowych jak i międzynarodowych

O nas

Realizowaliśmy projekty dla:

Dowiedz się więcej

Chcesz z nami pracować?

Zobacz jakie oferty mamy dla Ciebie.

Dowiedz się więcej

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe.

Wróć do strony