Powrót do listy naszych klientów

Wawel Development

Wawel Development jest częścią Grupy Wawel Service mającej ponad 25-letnie doświadczenie w budowie funkcjonalnych osiedli mieszkaniowych na terenie Warszawy, Krakowa i Katowic. W tym czasie ponad 5000 naszych mieszkań znalazło właścicieli.

W Wawel Development wiemy jak istotna jest obecność firmy w Internecie oraz jak ważne są relacje biznesowe zbudowane na solidnych fundamentach. Poszukując sprawdzonego partnera do wsparcia marketingu internetowego postawiliśmy pzede wszystkim na agencję doświadczoną we współpracy z deweloperami. Dlatego wybraliśmy 4People.

Zadaniem Agencji było wsparcie sprzedaży działaniami z zakresu marketingu internetowego naszych dwóch inwestycji: Tomcia Palucha oraz Owsianej 9 na wymagającym, stołecznym rynku. Specjaliści z 4People zaproponowali stworzenie nowej strategii, aby realnie wspomóc i przyspieszyć zamknięcie sprzedaży obu inwestycji. Działania objęły przede wszystkim profil na Facebooku oraz kampanie Google Ads i Facebook Ads.

W przypadku kampanii Google Ads i Facebook Ads Agencja zasugerowała zmiany w kierowaniu reklam. Pozwoliło to na skuteczniejsze dotarcie do osób faktycznie chcących zakupić mieszkanie w Warszawie. Natomiast prowadzony przez 4People profil na Facebooku wpłynął pozytywnie na rozpoznawalność marki Wawel Development wśród potencjalnych klientów. Jednocześnie Agencja zarekomendowała między innymi modyfikacje tabeli mieszkań na stronach internetowych inwestycji, co zaowocowało znacznie większym zainteresowaniem użytkowników.

Kontakt z 4People przebiegał bardzo sprawnie. Profesjonalni realizatorzy odpowiadali na wszelkie nasz pytania i wątpliwości. Agencja wykazała się również elastycznością i pomysłowością w poszukiwaniu efektywnych rozwiązań. Finalnie prace prowadzone przez 4People przyczyniły się do sukcesu i zakończenia sprzedaży obu inwestycji przed zakładanym terminem.

Rekomenduję agencję 4People w szczególności tym firmom, które poszukują doświadczonego partnera prowadzącego marketing internetowy dla deweloperów.

Agnieszka Filaber
Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe – zwykle w przeciągu 24 godzin.

Wróć do strony