Powrót do listy naszych klientów

VIX

List Referencyjny

Z powierzonych zadań, związanych z promocją naszej firmy w Internecie, agencja 4People wywiązała się solidnie i terminowo. Należy podkreślić duże doświadczenie i profesjonalizm agencji oraz ciekawe i skuteczne pomysły marketingowe.

Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania pracowników w powierzony im projekt oraz doskonałej organizacji pracy całego zespołu. Agencja 4 People wykazała się także dużą elastycznością i natychmiastową reakcją na zmieniające się potrzeby naszej firmy również poza wyznaczonym cyklem pracy oraz warunkami przewidzianymi w umowie. W naszej ocenie jest to firma profesjonalnie zorganizowana, posiadająca duży potencjał i szeroki wachlarz zaplecza programowego umożliwiającego tworzenie marketingu internetowego na najwyższym poziomie. Na uznanie zasługuje postawa kierownictwa, które naszą dobrą opinię uzyskało dzięki bezpośredniemu nadzorowi nad powierzoną kampanią.

Na podstawie doświadczeń zdobytych podczas współpracy stwierdzamy, że agencja interaktywna 4 People to niezawodny i godny zaufania partner, dlatego z przyjemnością możemy polecić firmę 4People jako agencję profesjonalnie planującą i przeprowadzającą działania związane z marketingiem internetowym.

Mariusz Benna
Prezes Zarządu

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe.

Wróć do strony