Powrót do listy naszych klientów

Tixe

W Tixe specjalizujemy się w projektowaniu i budowie bezdotykowych myjni samoobsługowych. Nasze rozwiązania wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz autorskie systemy, które pozwalają na oszczędności, nie wpływając negatywnie na jakość mycia. Stawiamy na maksymalną efektywność oraz ochronę środowiska.

Znając swoją przewagę konkurencyjną, chcieliśmy dotrzeć z informacją o naszych produktach do szerszej grupy odbiorców - dlatego zdecydowaliśmy się na inwestycję w działania marketingu internetowego. Do agencji 4PEOPLE trafiliśmy po wcześniej nieudanej współpracy z inną agencją, która nie zrealizowała zakładanych wyników, a w dodatku obsługa i komunikacja pozostawiały wiele do życzenia.

Agencji 4PEOPLE przekazaliśmy opiekę nad naszymi profilami firmowymi na Facebooku i Linkedin oraz kampaniami Facebook Ads. Jako główny cel współpracy wskazaliśmy zbudowanie profesjonalnego wizerunku naszej firmy i dotarcie do osób z grupy docelowej.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z decyzji o zmianie agencji na 4PEOPLE. Szczególnym wyróżnikiem jest jakość kontaktu - częsty, szybki, profesjonalny. Możemy liczyć na pomoc specjalistów, którzy traktują nas po partnersku i jest widoczne ich zaangażowanie w projekt. Nasza współpraca układa się na tyle pomyślnie, że kilka miesięcy temu jeszcze ją rozszerzyliśmy o kampanie Google Ads. Polecamy 4PEOPLE wszystkim firmom, które poszukują sprawdzonej i doświadczonej agencji marketingu internetowego.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe.

Wróć do strony