Powrót do listy naszych klientów

Threezones

Threezones to firma o ugruntowanej pozycji na rynku outsourcingu pracowniczego. Naszą specjalizacją jest dobór wykwalifikowanych pracowników z Europy Wschodniej - dbamy o terminowość, stabilność ich działań oraz jakość świadczonych usług. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy opracowaliśmy schematy współpracy, które zabezpieczają potrzeby współpracujących z nami firm oraz stwarzają atrakcyjne warunki pracy dla osób z Europy Wschodniej.

Chcąc dotrzeć z naszą ofertą do nowych klientów, zdecydowaliśmy się na wykorzystanie nieużywanych do tej pory kanałów sprzedażowych, czyli Linkedln oraz Google Ads. Podjęliśmy decyzję o nawiązaniu współpracy z agencją marketingową i wybraliśmy 4PEOPLE - ze względu na doświadczenie, profesjonalizm oraz bardzo pozytywne opinie odnośnie efektów pracy ich ekspertów Google Ads i LinkedIn.

Na początku współpracy dobre rezultaty przyniosła kampania reklamowa na Linkedin. Dzięki jej wynikom pozyskaliśmy nowych klientów, co było wyznaczonym przez nas głównym celem działań 4PEOPLE. Agencja prowadziła także naszą komunikację na profilu LinkedIn, skutecznie wspomagając budowanie wizerunku Threezones jako ekspertów w dziedzinie outsourcingu pracowniczego.

Po upływie kilku miesięcy współpracy zmieniły się nasze potrzeby względem celów z kampanii marketingowych. Chcieliśmy zacząć pozyskiwać nowych pracowników z Ukrainy - zarówno tych mieszkających już w Polsce, jak i dopiero planujących przyjazd do naszego kraju. Specjaliści 4PEOPLE przygotowali strategię kampanii Google Ads i Facebook Ads, targetowanych na Polskę i Ukrainę. Realizowane działania zaowocowały zwiększoną liczbą generowanych leadów.

Bardzo doceniamy zaangażowanie, jakim w trakcie naszej współpracy wykazywali się specjaliści 4PEOPLE. Ważna była również dla nas płynność kontaktu - pracownicy chętnie i szybko odpowiadali na nasze pytania, weryfikowali nowe pomysły i wychodzili z inicjatywą, przedstawiając swoje rekomendacje. Możemy polecić 4PEOPLE innym firmom, które są zainteresowane podjęciem współpracy z agencją marketingu internetowego.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe.

Wróć do strony