Powrót do listy naszych klientów

TETA HR Center

List Referencyjny dla agencji 4People

Spółka TETA HR Center jest integralną częścią Grupy Kapitałowej TETA S.A. - wiodącego na polskim rynku dostawcy wysokiej jakości rozwiązań informatycznych dla firm.

Dzięki doświadczeniu w obszarze wdrażania rozwiązań HR, dostępowi do najnowszych technologii informatycznych oraz ścisłemu związkowi z producentem oprogramowania, oferujemy najwyższej jakości usługi outsourcingowe. Stawia nas to na czele firm specjalizujących się w tej dziedzinie. Specjalistów oraz firmy, z którymi współpracujemy, dobieramy wg tego samego klucza, dlatego zdecydowaliśmy się powierzyć ogólnopolską promocję naszej witryny właśnie agencji 4People.

Oprócz dużego doświadczenia, wysokiej kompetencji pracowników agencji i szybkości działań, współpraca z 4People charakteryzuje się bardzo ciepłym, otwartym i przyjemnym kontaktem z osobami odpowiedzialnymi za nasz projekt.

Polecamy zatem firmę oraz jej usługi wszystkim zainteresowanym skutecznymi rozwiązaniami e-marketingowymi. Współpraca jest profesjonalna, rzeczowa i bardzo przyjemna. Usługi tej agencji rekomendujemy z pełną odpowiedzialnością oraz życzymy jej dalszych sukcesów.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe.

Wróć do strony