Powrót do listy naszych klientów

TBS Katowice

Jako TBS Katowice zajmujemy się budownictwem społecznym na obszarze Katowic. Misja naszej firmy to dostarczanie najwyższej jakości usług związanych z segmentem mieszkań na wynajem i sprzedaż. Stale dążymy do realizacji tego założenia, rozbudowując ofertę o nowe inwestycje oraz wprowadzając na rynek mieszkania na wygodnych zasadach, w niektórych przypadkach zapewniamy także możliwość najmu z dojściem do własności.

Chcemy być blisko naszych klientów: jak najlepiej rozumieć ich potrzeby, by móc oferować projekty dopasowane w 100% do potrzeb rynku. Z tego względu podjęliśmy współpracę z agencją marketingową 4PEOPLE. Wiemy, że media społecznościowe są ważną częścią życia naszych klientów, aby komunikować się z nimi w jak najlepszy sposób, zdecydowaliśmy się na poszerzenie naszej wiedzy z zakresu mediów społecznościowych.

Zespół TBS Katowice uczestniczył w 2-dniowym szkoleniu prowadzonym przez specjalistów agencji 4PEOPLE. Celem warsztatów było poznanie popularnych serwisów Facebook i Instagram, aby móc wykorzystać potencjał tych platform w dotarciu do naszych klientów.

Podczas szkolenia zostały omówione nasze dotychczasowe działania oraz przedstawione dobre praktyki, które planujemy wdrożyć w komunikacji firmy TBS Katowice w mediach społecznościowych. Cieszymy się, ponieważ dzięki temu mamy świadomość, w jaki sposób wzmocnić świadomość marki TBS Katowice wśród odbiorców. Szkolenie pomoże nam szczególnie w prowadzeniu komunikacji do młodszych użytkowników i zaprezentowaniu nowoczesnych rozwiązań, które stale wdrażamy w naszej firmie.

Jako TBS Katowice polecamy agencję 4PEOPLE firmom, które poszukują sprawdzonego i doświadczonego partnera w zakresie marketingu internetowego.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe.

Wróć do strony