Powrót do listy naszych klientów

Staben Invest

Staben Invest to firma deweloperska, która buduje kameralne osiedle mieszkaniowe w Nowym Dworze Gdańskim. Chcąc realizować się na rynku nieruchomości, rozpoczęliśmy nową inwestycję mieszkaniową - Osiedle w Sadzie. Chcieliśmy pozyskać klientów zainteresowanych naszym projektem poprzez kanały marketingu internetowego. Tym, co wyróżnia nas najbardziej, jest umiejętność zbudowania więzi z klientem, która pozwala nam w rozpoznaniu jego potrzeb oraz ewentualnych wątpliwości dotyczących zakupu, dlatego zależało nam na partnerze biznesowym, który rozumie nasze podejście.

Zgłosiliśmy się do agencji 4PEOPLE z polecenia firmy Rendart, która zachwalała współpracę z tak solidną firmą. Zdecydowaliśmy, że połączenie naszej znajomości klienta z wiedzą specjalistów z agencji marketingowej, którzy pomogą nam pozyskać zainteresowanych, zaowocuje zwiększeniem ilości zapytań, a co za tym idzie - skutecznie zrealizowaną sprzedażą przez zakończeniem procesu budowy. Osiedle w Sadzie to nowy projekt, który wymagał nie tylko wprowadzenia na rynek i poinformowania potencjalnych odbiorców, ale też stałego i kompleksowego wsparcia marketingowego również pod względem kreowania naszego wizerunku.

Z przyjemnością możemy podpisać się pod słowami firmy Rendart, ponieważ uzyskane przez specjalistów wyniki są dla nas niezwykle satysfakcjonujące. Wysokiej jakości usługi agencji generowały wartościowy ruch na stronie, a w efekcie napływające zapytania. W naszej opinii skuteczne były również działania podejmowane w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których potencjalni kupujący zapoznawali się z walorami osiedla, stanem budowy i ofertą sprzedaży. Ostatecznie, po 10 miesiącach sprzedaliśmy 90% lokali - ten wynik tylko potwierdza skuteczność synergii działań wdrożonych przez agencję.

Na specjalną pochwałę zasługuje również partnerskie podejście do klienta. Mieliśmy więc do działań i rekomendacji agencji pełne zaufanie. Uważamy, że współpraca przebiegała na jak najwyższym poziomie. Specjaliści odpowiedzialni za prowadzenie usług marketingowych niejednokrotnie wychodzili sami z inicjatywą i proponowali nowe pomysły oraz reagowali na wszelkie zmiany w krótkim czasie.

Możemy polecić agencję 4PEOPLE wszystkim firmom, dla których istotne jest partnerskie podejście do klienta oraz dostarczanie wartościowych zapytań, które z pewnością przełożą się na sprzedaż.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe.

Wróć do strony