Powrót do listy naszych klientów

Smrekowa Polana

List referencyjny dla 4People i Pani Marty Łukaszewicz

Smrekowa Polana Resort & Spa to apartamenty usytuowane w malowniczej i zacisznej okolicy Zakopanego. W naszej pracy cenimy sobie profesjonalizm, otwartość oraz kontakt z klientem. Tego także oczekiwaliśmy od agencji marketingu internetowego, której poszukiwaliśmy.

Finalnie wybraliśmy Agencję Interaktywną 4PeopIe, która przekonała nas swoim doświadczeniem w branży, wiedzą oraz zaangażowaniem od pierwszego kontaktu.

Nasza współpraca obejmuje kampanię Google AdWords, jednak Agencja 4People przeanalizowała także naszą stronę internetową pod kątem funkcjonalności. Otrzymaliśmy informacje, w jaki sposób zachowują się nasi potencjalni goście, na co zwracają uwagę i co jest dla nich najistotniejsze zanim dokonają rezerwacji. Podczas planowania działań, otrzymaliśmy także harmonogram kampanii w oparciu o sezonowość. Dzięki temu dopasowane zostały zarówno komunikaty, jak i kreacje graficzne do sezonu [pory roku] oraz świąt okolicznościowych. Efektem dotychczasowych działań jest niesłabnące zainteresowanie naszymi Apartamentami wśród odwiedzających stolicę polskich Tatr.

Biorąc pod uwagę naszą dotychczasową współpracę z pewnością możemy polecić Agencję 4People oraz prowadzącą nasze działania Panią Martę Łukaszewicz, jako profesjonalistów z doświadczeniem w branży, którzy prowadzą kompleksowe działania dla swoich klientów.

Marek Gmyrek
Prezes Zarządu

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe.

Wróć do strony