Powrót do listy naszych klientów

Schoeller Allibert

W Schoeller Allibert produkujemy i sprzedajemy opakowania zwrotne z tworzywa sztucznego w ponad 80 krajach świata. Jako lider w branży tworzymy rozwiązania dla wielu sektorów gospodarki, między innymi dla przemysłu przetwórstwa spożywczego, motoryzacyjnego, rolnictwa, handlu detalicznego i innych gałęzi, w których kluczową rolę odgrywa transport i przechowywanie produktów.

Celem Schoeller Allibert jest dotarcie z opakowaniami zwrotnymi do największych firm na rynku. Świadomi, jak istotna w ramach rozwoju każdego biznesu jest jego obecność w Internecie, poszukiwaliśmy profesjonalnej agencji, która wesprze nas w tym obszarze. Nasz wybór padł na 4People.

Aby dotrzeć z ofertą Schoeller Allibert do firm potencjalnie zainteresowanych naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami, specjaliści 4People zaproponowali długofalowe działania z zakresu pozycjonowania oraz kampanie Google Ads.

Od momentu podjęcia współpracy, działania Agencji przynoszą oczekiwane rezultaty, którymi jest generowanie zapytań ofertowych wysokiej jakości. W przypadku kampanii Google Ads, dzięki precyzyjnemu nakierowaniu reklam, możemy zaistnieć w świadomości firm, które aktywnie poszukują w Internecie trwałych i ekologicznych opakowań transportowych. Pozycjonowanie natomiast pomaga poprawiać widoczność naszej witryny w wyszukiwarkach, co również zwiększa świadomość naszej marki wśród konsumentów w sektorze B2B. Jednocześnie Agencja wdrożyła zaawansowane narzędzia do pomiaru skuteczności działań, co pozwala nieustannie podnosić jakość współpracy.

W biznesie cenimy otwarte relacje, dlatego szczególną uwagę zwracamy na komunikację z naszymi partnerami. Kontakt z Agencją przebiega bardzo sprawnie. Pracownicy 4People zawsze odpowiadają na nasze pytania i wątpliwości. Jednocześnie Agencja wykazuje się dużą elastycznością w poszukiwaniu optymalnych sposobów na realizację celów biznesowych Schoeller Allibert.

Niniejszym rekomendujemy 4People firmom poszukującym doświadczo ej agencji marketingu internetowego.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe – zwykle w przeciągu 24 godzin.

Wróć do strony