Powrót do listy naszych klientów

Psychologia Dla Polonii

List referencyjny

W psychologdlapolonii.net od 2007 roku świadczę pomoc psychologiczną, głównie skierowaną do Polaków przebywających na emigracji. Oferowane przeze mnie nowoczesne i skuteczne terapie odbywają się w języku polskim przez internet, dzięki czemu z pomocy może skorzystać każdy, bez względu na kraj pobytu.

W związku z tym, iż pomoc psychologiczna wciąż bywa w świadomości Polaków stygmatyzująca, a dostęp do niej poza granicami kraju utrudnia nieznajomość języka, poszukiwałam agencji, z której pomocą mogłabym dotrzeć do osób potrzebujących wsparcia psychologa. Mój wybór w 2012 roku padł na agencję 4People.

Agencja zarekomendowała działania w sieci reklamowej Google Ads poprzez linki sponsorowane. Dzięki temu Polacy poszukujący psychologa w takich krajach jak USA, Holandia, Belgia, Niemcy, Wielka Brytania czy Francja mogli dowiedzieć się o naszych usługach i skorzystać z nich - co też czynili. Z mojego punktu widzenia ważna była również świadomość użytkowników, iż nie są na emigracji pozostawieni sami sobie, a uzyskanie pomocy, dzięki połączeniu internetowemu, jest bardzo proste. Działania specjalistów Agencji okazały się skuteczne, przez co kanał Google Ads był najlepiej konwertującym ze wszystkich kanałów promocyjnych psychologdlapolonii.net.

Bardzo pozytywnie oceniam również kontakt z osobami realizującymi usługę. W trakcie współpracy specjaliści 4People chętnie odpowiadali na wszelkie moje pytania, wątpliwości i pomysły. Na każdym etapie czułam, iż działam z profesjonalistami, którzy rozumieją moje potrzeby, jednocześnie wiedzą, jakie metody zrealizują moje cele biznesowe.

Niniejszym polecam agencję 4People tym, którzy poszukują profesjonalnej firmy zajmującej się marketingiem internetowym.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe – zwykle w przeciągu 24 godzin.

Wróć do strony