Powrót do listy naszych klientów

Platinum Oil

List Referencyjny

Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji sp. z o.o. została stworzona w celu realizacji potężnego przedsięwzięcia, jakim jest kompleksowe zaopatrzenie przemysłu motoryzacyjnego, rolniczego i budowlanego na terenie województwa wielkopolskiego, lubuskiego oraz kujawsko-pomorskiego w najwyższej jakości oleje i smary oraz płyny eksploatacyjne.

W ramach swoich działań Spółka zapewnia pełen serwis olejowy oraz zaopatruje zakłady przemysłowe, które są uprawnione do zakupów oleju w trybie “zawieszonej akcyzy”.

Tak potężna działalność dystrybucyjna wiąże się z koniecznością posiadania profesjonalnego i dobrze wypromowanego serwisu internetowego, będącego - w naszym odczuciu - bardzo istotnym elementem wsparcia w zakresie działań reklamowo - wizerunkowych.

Po długich poszukiwaniach postanowiliśmy, że promocję naszej strony firmowej powierzymy Spółce 4People, co okazało się trafionym wyborem. Nasza strona, poprzez fachowo dobrane słowa kluczowe oraz sprawnie prowadzoną promocję, doskonale spełniła cele, które założyliśmy w momencie jej tworzenia.

Współpracujemy z 4People już od ponad roku i za każdym roku obsługa, terminowość, jakość współpracy oraz miła atmosfera prowadzonych rozmów, utwierdzają nas w przekonaniu, że decyzja o podjęciu współpracy właśnie z tą agencją, była właściwa. Na szczególną uwagę zasługuje także fakt indywidualnej opieki oraz bieżącego analizowania sytuacji zarówno naszej strony jak i trendów rynkowych, co pozwala na nieustanne kontrolowanie obranej strategii.

Z wielką przyjemnością polecamy więc Spółkę 4People, jako doskonałego Partnera do współpracy.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe.

Wróć do strony