Powrót do listy naszych klientów

PL Strefa

Referencje PL Strefa

Jako PL Strefa oferujemy tandemowe skoki spadochronowe oraz szkolenia dla skoczków w dwóch, atrakcyjnych lokalizacjach - nadbałtyckiej i śląskiej. Z 4PEOPLE działamy już od kilku lat, korzystając z usług marketingu internetowego i budując widoczność naszej oferty online. Współpracujemy w zakresie kampanii Google Ads, a także działań SEO.

Aktualnie, dzięki kampaniom Google Ads oraz pozycjonowaniu regularnie pozyskujemy nowych, wartościowych klientów. Prowadzone przez Agencję kampanie zapewniają nam wymierne efekty (w poprzednim miesiącu ROAS na koncie Google Ads wyniósł 1600%), a inwestycja w działania online przynosi rezultaty. Także pozycja w wynikach wyszukiwania znacznie wzrosła od początku współpracy - jesteśmy widoczni dla potencjalnych klientów, którzy odwiedzają witrynę i korzystają z naszych usług.

Współpracując z Agencją, otrzymaliśmy także wsparcie przy planowanym wdrażaniu zmian na stronie internetowej pod kątem poprawy doświadczeń użytkowników. Specjaliści działają według przemyślanej strategii - dowodem na to jest dopasowanie podejmowanych kroków do konkretnego sezonu, który w naszej branży jest bardzo istotny, oraz wsparcie w czasowych promocjach.

Z pełnym przekonaniem możemy polecić 4PEOPLE jako rzetelnego kontrahenta, który dzięki wiedzy swoich specjalistów pomaga nam w uzyskaniu zadowalających wyników.

Agnieszka Szustak
Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży
PL Strefa

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe – zwykle w przeciągu 24 godzin.

Wróć do strony