Powrót do listy naszych klientów

Motorboats&Yachting

List polecający dla agencji 4People

Firma Motorboats & Yachting Centre Poland jest wyłącznym importerem oraz dystrybutorem łodzi motorowych Sea Ray oraz Baja w Polsce.

Oferowane przez nas łodzie charakteryzują się luksusowym wykończeniem, nowoczesnym designem oraz wyjątkowymi osiągnięciami. Z tego powodu ofertę adresujemy do grona bardzo wymagających i ceniących luksus osób. Taka grupa bezpośrednio wiąże się z odpowiednią obsługą oraz standardami pracy, które przyjmujemy za normę również wśród naszych Partnerów. W związku z tym zdecydowaliśmy się powierzyć pozycjonowanie naszej strony, oraz przeprowadzenie dużej, ogólnokrajowej kampanii linków sponsorowanych, spółce 4People.

Ze współpracy jesteśmy w pełni zadowoleni. Uzyskane pozycje, ogólne efekty kampanii, obsługa oraz kontakty z agencją - wszystko oceniamy bardzo wysoko, współprace zamierzamy oczywiście kontynuować oraz rozszerzać o dodatkowe usługi.

Z pełną świadomością polecamy agencję 4People wszystkim firmom potrafiącym docenić pełen profesjonalizm oraz bardzo wysokie i przyjemne standardy obsługi.

Adam Smoliński

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe – zwykle w przeciągu 24 godzin.

Wróć do strony