Powrót do listy naszych klientów

Lespin

List Referencyjny

Współpracujemy z agencją 4People w zakresie kampanii reklamowej CPC na wyszukiwarce Google nieprzerwanie od marca 2006 roku.

Przez cały okres współpracy nasze kampanie Linków sponsorowanych, pod wszystkimi słowami kluczowymi, pojawiają się na najwyższych pozycjach pierwszej strony wyników wyszukiwań.

Ogromna skuteczność płatnej reklamy internetowej bezpośrednio przekładająca się na wielkość sprzedaży i zapytań ofertowych oraz profesjonalna obsługa kampanii sprawiły, że związaliśmy się z agencja 4People stałą współpracą i będziemy ją kontynuować.

Gorąco polecamy agencję 4People i prowadzone przez nią kampanie Linków sponsorowanych. Jest to jedna z najskuteczniejszych form reklamy, gwarantuje duży zwrot z inwestycji oraz pełną satysfakcję.

Dzisiaj nie wyobrażamy sobie jak można prowadzić efektywny marketing w Internecie bez kampanii reklamowych CPC na tej najpopularniejszej wyszukiwarce świata. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę jak ważna jest jej profesjonalna obsługa i pomoc kompetentnych specjalistów.

Agencja internetowa 4People w pełni potwierdziła swoje umiejętności certyfikowanego przedstawiciela wyszukiwarki Google profesjonalnym prowadzeniem kampanii i bardzo miłą obsługą, dlatego więc wyrażamy niniejszym listem nasze pełne uznanie.

Paweł Hibner
Zastępca Prezesa

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe.

Wróć do strony