Powrót do listy naszych klientów

Kosmo Dental Clinic

Referencje

W naszej pracy stawiamy na innowacyjne metody, które dają naszym Pacjentom poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dlatego poszukując agencji marketingu internetowego do współpracy, zwracaliśmy uwagę zarówno na doświadczenie w prowadzeniu działań dla naszej branży, zakres świadczonych usług, kompleksowość działań, jak i na osoby, które pracować będą przy projekcie dedykowanym KOSMO DENTAL CLINIC S.C.

Wybrana przez nas Agencja Interaktywna 4People zrealizowała w pełni nasze oczekiwania. Szczególną uwagę zwróciliśmy na zaangażowanie Pani Marty Łukaszewicz, która zajmuje się koordynowaniem prowadzonych dla nas działań oraz rekomendowaniem nowych rozwiązań dedykowanych branży stomatologii komercyjnej. Dzięki temu, nasze Centrum Stomatologii i Implantologii odwiedza coraz więcej nowych Pacjentów.

Agencja podeszła do tematu promocji naszego Centrum Stomatologii i Implantologii kompleksowo. Rozpoczęła od pakietu rekomendacji i rozwiązań w zakresie zmian na stronie internetowej, które przygotowane zostały na bazie doświadczenia związanego z zachowaniami Pacjentów na stronach w tej branży. Wdrożenie zmian wpłynęło na poprawę jakości strony oraz konwertywność prowadzonych działań reklamowych Google AdWords.

Możemy z pełną odpowiedzialnością polecić Agencję Interaktywną 4People wszystkim, którzy wymagają efektywnych i precyzyjnych działań dla swojej firmy w szeroko pojętym marketingu internetowym.

Aleksander Baron
Właściciel

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe.

Wróć do strony