Powrót do listy naszych klientów

Instal projekt

List Referencyjny dla agencji 4People

Wysoko oceniamy kampanie promocyjne w Internecie, dlatego nasze wymagania względem agencji reklamowych są również bardzo wysokie Zależało nam na współpracy z firmą przeprowadzającą kampanie Linków sponsorowanych na najwyższym poziomie, a agencja 4People w pełni sprostała naszym oczekiwaniom, wyróżniając się tym samym na tle innych firm.

Podczas ponad półrocznej współpracy z 4People, nasz Link sponsorowany zawsze pojawiał się na pierwszej stronie wyników wyszukiwań. Dodatkowo firma dotrzymała indywidualnie ustalonych warunków umowy, mówiących o pojawianiu się naszej reklamy na pierwszym miejscu pod wszystkimi słowami kluczowymi, podczas całego okresu współpracy.

Dostęp do bieżących statystyk oraz informacji o przebiegu kampanii, jak również najwyższa pozycja naszych Linków sponsorowanych podczas trwania kampanii reklamowej świadczą o profesjonalnych umiejętnościach i zaangażowaniu agencji 4People.

Na podstawie wcześniejszych doświadczeń zdobytych podczas współpracy z innymi agencjami z przyjemnością polecamy 4People jako solidnego, słownego i profesjonalnego partnera.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe – zwykle w przeciągu 24 godzin.

Wróć do strony