Powrót do listy naszych klientów

IG Medical Team

IG Medical Team to polski sklep oferujący wysokiej jakości produkty specjalistyczne, dedykowane dla branży kosmetycznej i medycyny estetycznej. Powstał z pasji i dzięki bogatemu doświadczeniu w kosmetyce, przez co dziś możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientkami, których opinie są dla nas najbardziej wartościową wizytówką.

Zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z agencją marketingową 4PEOPLE, ponieważ chcieliśmy zwiększyć przychody w naszym sklepie internetowym i dotrzeć z ofertą do nowych klientów. Zależało nam na współpracy z doświadczonymi specjalistami, którzy będą potrafili zmaksymalizować nasze zyski ze sprzedaży online.

Agencja 4PEOPLE realizowała dla nas kampanie reklamowe Google Ads. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej efektów - dzięki działaniom specjalistów 4PEOPLE, liczba konwersji w naszym sklepie online wzrosła o kilkaset procent. Bardzo cieszymy się, że zaufaliśmy właśnie im, bo wyniki jednoznacznie wskazują, że była to trafna inwestycja. W dodatku bardzo cenimy sobie rzeczowość, dostępność i profesjonalizm w komunikacji z pracownikami agencji, którzy regularnie kontaktowali się z nami i odpowiadali na pytania.

Polecamy 4PEOPLE firmom, które poszukują sprawdzonej i doświadczonej agencji marketingu internetowego.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe – zwykle w przeciągu 24 godzin.

Wróć do strony