Powrót do listy naszych klientów

Hotel Lubicz

List Referencyjny

Hotel Lubicz to czterogwiazdkowy kompleks położony kilka minut od piaszczystej plaży w letniej stolicy Polski - Ustce. Swoim klientom oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług i tego samego oczekujemy od naszych partnerów.

Internet to dla nas bardzo ważny element w komunikacji z naszymi klientami. Dokładamy więc wszelkich starań aby za jego pomocą dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. W realizacji tego celu nieodzowna okazała się pomoc agencji internetowej 4people, która dba o widoczność naszej witryny w Internecie prowadząc kampanie reklamowe Linków Sponsorowanych.

Bardzo szybko przekonaliśmy się o ogromnej sile tej formy promocji, która bezpośrednio przekłada się na zainteresowanie klientów naszą ofertą.

Sprawne i efektywne przeprowadzenie kampanii udało się dzięki ogromnemu zaangażowaniu ze strony wszystkich pracowników 4people. ich doświadczeniu, kreatywności i odpowiedzialności za powierzony projekt.

Z przyjemnością rekomendujemy usługi 4people jako partnera godnego zaufania, który każdego dnia potwierdza swoją pozycję lidera na rynku marketingu internetowego.

Łukasz de Lubicz - Szeliski
Prezes Spółki

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe.

Wróć do strony