Powrót do listy naszych klientów

Helipoland

Referencje dla agencji marketingu internetowego 4People

Jesteśmy firmą Helipoland, która jako priorytet swojej działalności stawia sobie profesjonalne szkolenie pilotów, sprzedaż helikopterów dopasowanych do potrzeb klientów, a także obsługa techniczna maszyn oraz ich wynajmowanie na różnego rodzaju okazje. Naszymi kontrahentami zajmujemy się kompleksowo - od A do Z! Dlatego też poszukiwaliśmy agencji marketingu internetowego, która będzie w stanie sprostać naszym oczekiwaniom - zarówno w zakresie poszczególnych usług, ale także kompleksowego podejścia do naszego biznesu.

Postawiliśmy na Agencję Interaktywną 4People, z którą rozpoczęliśmy kooperację w 2015 roku. Współpracowaliśmy w zakresie kampanii reklamowej Google AdWords. Kampania miała na celu promowanie świadczonych przez nas usług, takich jak: szkolenia dla pilotów, wynajem helikopterów czy też wykorzystywanie ich jako tzw. air taxi.

Z pełną odpowiedzialnością możemy zarekomendować Agencję 4People jako godnego zaufania partnera, który rzetelnie wykonuje powierzone mu zadania. Warto także wskazać na osoby z którymi mieliśmy okazję współpracować. Pani Marta Łukaszewicz zawsze chętnie odpowiadała na pytania oraz rozwiewała nasze wątpliwości w zakresie świadczonych usług marketingowych. Służyła także radą oraz dzieliła się wiedzą dotyczącą promocji biznesu w internecie.

Bartłomiej Kieblesz
Kierownik Odpowiedzialny

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe – zwykle w przeciągu 24 godzin.

Wróć do strony