Powrót do listy naszych klientów

Golf Team

List Referencyjny

Golf Team to nowy gracz na rynku sprzętu do tej coraz popularniejszej gry w naszym kraju. Amatorzy golfa to grupa wymagająca i specyficzna, dlatego przed Agencją 4People postawiliśmy nie lada wyzwanie. Głównymi celami były: uzyskanie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania Google, stworzenie nowego kanału komunikacji z klientami oraz poprawa funkcjonalności naszego e-sklepu.

Podczas półtorarocznej współpracy wdrożone zostały działania z zakresu pozycjonowania, dzięki którym niemal trzykrotnie wzrosła liczba wejść organicznych, a także udało się zmniejszyć procent odrzuceń.

Aby zaznaczyć wyraźnie obecność naszego e-sklepu w sieci, Agencja zarekomendowała i wdrożyła dla nas kampanie AdWords, które pozwoliły na dotarcie do nowej grupy klientów zainteresowanych zakupem sprzętu do gry w golfa.

Rekomendujemy Agencję 4People jako tę, w której mamy do czynienia z profesjonalnymi osobami odpowiedzialnymi za poszczególne działania z zakresu marketingu internetowego. Podczas współpracy, pracownicy Agencji wykazali się nie tylko cierpliwością, ale również empatią i zrozumieniem potrzeb naszych klientów, czego efektem były korzystne zmiany wdrożone w naszym e-sklepie.

Jeśli poszukują Państwo sprawdzonej Agencji marketingu internetowego, 4People spełni Państwa oczekiwania.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe.

Wróć do strony