Powrót do listy naszych klientów

Etransit

Referencje

ETRANSIT.EU to innowacyjny system służący do integracji usług dla firm z branży transportowej, spedycyjnej i logistycznej. Kluczowym elementem naszej strategii marketingowej jest Internet, dlatego początkowo poszukiwaliśmy agencji, której chcieliśmy powierzyć pozycjonowanie naszej witryny.

Współpracę z agencją interaktywną 4People rozpoczęliśmy w maju 2015 roku. Prowadzone działania spełniły nasze oczekiwania, ponieważ wszystkie frazy w krótkim czasie osiągnęły wysokie pozycje w pierwszej dziesiątce wyników w wyszukiwarce Google. To z kolei przełożyło się wyraźnie na zwiększenie ruchu na stronie WWW i zainteresowanie naszą ofertą.

Sukces, który wspólnie osiągnęliśmy w pozycjonowaniu, zmotywował nas do poszerzenia współpracy. We wrześniu 2015 roku zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie kampanii reklamowej Ad Words. W tym obszarze także udało nam się osiągnąć bardzo dobre wyniki.

Na początku roku 2016 podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu całościowego rebrandingu. Zmianie uległ nie tylko wygląd strony, ale także domena. Również wtedy mogliśmy liczyć na wsparcie ze strony 4People. Dzięki rekomendacjom, które otrzymaliśmy od specjalistów z agencji, udało nam się zmienić stronę praktycznie bez utraty wypracowanych dotychczas wysokich pozycji w indeksach wyszukiwarki.

Jesteśmy zadowoleni i doceniamy współpracę z 4People. Zawsze mogliśmy liczyć na ich wsparcie merytoryczne i techniczne specjalistów z poszczególnych działów. Polecamy współpracę z agencją interaktywną 4People wszystkim tym, którzy poszukują indywidualnego podejścia w prowadzeniu działań e- marketingowych, które skoncentrowane są na realizacji celów biznesowych.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe – zwykle w przeciągu 24 godzin.

Wróć do strony