Powrót do listy naszych klientów

Esteti-Med

Referencje

Esteti-Med to nowoczesny gabinet kosmetologiczny oferujący zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni przez dwutygodnik “Gala” statuetką “Gala Beauty Stars” w kategorii Najlepszy Gabinet Kosmetyczny w Polsce. Działamy w Warszawie, gdzie panuje duża konkurencja na rynku, dlatego byliśmy wymagającym partnerem wobec Agencji 4People. Celem współpracy od lipca br. była promocja Gabinetu poprzez funkcjonalną witrynę Esteti-Med.pl.

Osoba obsługująca Esteti-Med zaproponowała nam najpierw przeprowadzenie kompleksowego audytu, który wskazałby elementy strony nadające się do poprawy. Następnie wykonana przez specjalistę w zakresie audytów użyteczności stron internetowych analiza nie pominęła żadnego detalu. Profesjonalny raport, który otrzymaliśmy, zawierał szereg cennych wskazówek optymalizacyjnych, których zastosowanie pomogło polepszyć funkcjonalność naszej strony. Zmiany miały na celu łatwiejszą nawigację na stronie i bardziej intuicyjną obsługę, by nowi użytkownicy chętniej korzystali z usług Gabinetu.

W biznesie cenimy dobrą atmosferę i otwartą współpracę. O kontakcie z pracownikami 4People możemy mówić wyłącznie pozytywnie. Specjaliści Agencji są dla nas zawsze dostępni i pomocni w każdej sprawie z zakresu naszej współpracy. Na każdą naszą wątpliwość czy pytanie otrzymywaliśmy precyzyjne wyjaśnienia.

Polecamy 4People każdemu z Państwa, kto szuka sprawdzonej agencji zajmującej się analityką internetową.

Z poważaniem

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe – zwykle w przeciągu 24 godzin.

Wróć do strony