Powrót do listy naszych klientów

Ekoplast

Jeśli od pierwszej rozmowy wiadomo, że udaje się nawiązać nić porozumienia, to decyzja o podjęciu współpracy przychodzi sama!

Z 4People współpracujemy od czerwca 2022 roku, zaczynając wyłącznie od prowadzenia działań w mediach społecznościowych. Z biegiem czasu rozszerzyliśmy współpracę o optymalizację SEO na rynku polskim oraz realizację kampanii Google Ads.

Agencja wykazuje się dużym profesjonalizmem, olbrzymią wiedzą w każdym obszarze, terminowością w realizacji zadań. Ich zaangażowanie w nasze cele biznesowe, staranne planowanie strategii oraz precyzyjne wykonanie zadań przyniosły znaczący wzrost widoczności naszej marki w środowisku online.

Bardzo duży atutem 4People jest wyjątkowo efektywna komunikacja. Zawsze mogę liczyć na ich szybką reakcję, cenne pomysły i wskazówki pozwalające na rzetelną realizację przyjętych planów i strategii w poszczególnych obszarach. Zespół jest nastawiony na otwartą i szczerą komunikację z klientem.

Na uwagę zasługuje także fakt, jak 4People doskonale pomaga w rozwiązywaniu problematycznych sytuacji. Ich elastyczność, umiejętność szybkiego reagowania i znajomość branży pozwoliły nam skutecznie radzić sobie z niespodziewanymi wyzwaniami w świecie online.

Z czystym sumieniem mogę polecić 4People jako Partnera w dziedzinie marketingu internetowego. Doskonała umiejętność dostarczania efektywnych rozwiązań z pewnością przyczynią się do sukcesu każdego przedsięwzięcia online.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe – zwykle w przeciągu 24 godzin.

Wróć do strony