Powrót do listy naszych klientów

Bonus Czystość

List Referencyjny dla Agencji 4People

Współpracujemy z agencją 4People już od ponad dwóch lat. Przez cały czas współpracy jesteśmy nieustannie miło zaskakiwani przez Specjalistów z 4People.

Zaskoczyła nas już sama specyfikacja, która została przygotowana jeszcze przed rozpoczęciem kampanii AdWords. Aby wyłonić najskuteczniejszą formę przekazu, agencja analizowała różne metody perswazji. W efekcie otrzymaliśmy obszerną specyfikację zawierającą cztery różne warianty tekstu, a każdy z nich zawierał od trzech do czterech oryginalnych komunikatów naszych Linków sponsorowanych. Dzięki temu możemy stwierdzić, że usługi copywriterskie spółki 4People są na bardzo wysokim poziomie.

Również słowa kluczowe oraz wszystkie inne detale, mające wpływ na skuteczność kampanii, zostały dokładnie opracowane. Całość tych prac sprawiła, że pierwsze wymierne efekty działań, w postaci nowych zapytań ofertowych, pojawiły się już po kilku dniach.

Ta skuteczność kampanii oraz jakość jej prowadzenia zachęciły nas do rozszerzenia inwestycji również o pozycjonowanie. Zostało ono przeprowadzone równie starannie, co zaowocowało wysokimi i stabilnymi pozycjami, pod wszystkimi interesującymi nas słowami kluczowymi.

Z przyjemnością polecamy zatem usługi 4People. Podczas naszej współpracy firma w pełni zapracowała na zaufanie, którym ją obdarzyliśmy składając pierwsze zamówienie, a dowodem tego jest mniejszy List Referencyjny.

Marcin Piechanowski
Współwłaściciel

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe.

Wróć do strony