Powrót do listy naszych klientów

BD Inwestor

Jako Grupa BD Inwestor jesteśmy doświadczonym deweloperem z Katowic. Specjalizujemy się w wyjątkowych projektach skoncentrowanych w sercu metropolii, a naszą dewizą jest hasło „zmień swój świat". Zgodnie z nim zmieniamy tereny miejskie w prawdziwe perełki, rewitalizując je i tworząc wartość dodaną dla całej społeczności w postaci nowoczesnych osiedli mieszkaniowych. Przykładem naszej działalności są tereny, na których powstaje osiedle Premier Park w Katowicach.

Do promocji wspomnianej inwestycji Premier Park, a także kolejnej w Sosnowcu (Osiedle Żelazna), chcieliśmy nawiązać współpracę z agencją marketingu internetowego. Wybór padł na 4PEOPLE, ze względu na specjalistów agencji, którzy bardzo dobrze znają śląski rynek deweloperski. Szukaliśmy partnerów, którzy wykorzystają swoją wiedzę i doświadczenie, by dostarczać najlepsze wyniki, a jednocześnie będą dostępni na miejscu, by w każdym momencie móc się z nami spotkać.

Agencja 4PEOPLE jest odpowiedzialna za:

  • kompleksowy marketing nieruchomości: doradztwo, komunikację, ale też cykliczne działania dodatkowe np. e-mail marketing;
  • prowadzenie komunikacji na profilu w mediach społecznościowych;
  • kampanie reklamowe wspierające sprzedaż inwestycji: Google i Facebook Ads.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że wybraliśmy właśnie agencję 4PEOPLE. Spodobało nam się świeże spojrzenie na prowadzone działania, a jednocześnie szybka poprawa wyników i optymalizacja kosztów - specjaliści agencji wypracowali obniżenie wydatków na reklamę przy jednoczesnym zwiększeniu liczby zapytań ze strony klientów. Ponadto doceniamy partnerskie, bardzo dobre relacje ze specjalistami, a także możliwość częstych spotkań i wspólnych burz mózgów, które bardzo wiele wniosły do naszej strategii działań marketingowych.

Polecamy 4PEOPLE wszystkim firmom deweloperskim, które poszukują sprawdzonej i doświadczonej w tym obszarze agencji marketingu internetowego ze Śląska.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe.

Wróć do strony