Powrót do listy naszych klientów

Baylla SPA

Referencje

Firma BAYLLA jest wiodącym dystrybutorem i dostawcą sprzętu i technologii spa&wellness. W naszej ofercie znajdują się między innymi urządzenia kosmetyczne, fotele do pedicure, kapsuły SPA.

Początkowo nasze działania marketingowe opierały się na tradycyjnych kanałach komunikacji, jednakże z czasem, wciąż powiększająca się liczba Klientów oraz przetargów do których jesteśmy zapraszani, sprawiły że wśród potrzebnych nam narzędzi, znalazła się również profesjonalnie wykonana oraz wypromowana strona internetowa.

Do złożenia nam swojej oferty z zakresu promocji strony zaprosiliśmy kilka agencji z całego kraju, jednakże to właśnie spółka 4People zdobyła nasze pełne zaufanie oraz kontrakty na kolejne zlecenia. Wyjątkowa dbałość o klienta oraz jego potrzeby sprawiły, że bez wahania powierzyliśmy naszą kampanię specjalistom z agencji 4Peopie.

Nasze kampanie Linków sponsorowanych — niezmiennie od ponad dwóch lat — przygotowywane są błyskawicznie, a efekty końcowe cały czas nas zaskakują i przerastają nasze najśmielsze oczekiwania. Wyraziste opisy komunikatów, doskonałe pozycje oraz bardzo duża liczba zapytań, potwierdzają nieograniczone możliwości agencji i jej duże zaangażowanie w każdy wykonywany projekt.

Z ogromną przyjemnością polecamy agencję 4People Sp.j., jako Partnera niezastąpionego w zakresie marketingu internetowego.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe – zwykle w przeciągu 24 godzin.

Wróć do strony