Powrót do listy naszych klientów

5.10.15

List polecający dla spółki „4People"

Dzieci są wyjątkowo wymagającymi Klientami. Ich świat jest kolorowy, wesoły, beztroski oraz pełen marzeń. Ubranka, w których Maluszki nie tylko ładnie wyglądają lecz także dobrze się czują, muszą idealnie wpisywać się w tą wielobarwną perspektywę.

Dlatego nieprzerwanie podpatrujemy świat Dzieci, który jest dla nas nieustannym źródłem inspiracji i wielu radości. Dzięki tej prostej zasadzie, stworzyliśmy dynamicznie rozwijającą się sieć kolorowych i funkcjonalnych sklepów z ubrankami dla Dzieci, która cały czas rośnie!

Wybierając agencję mającą zająć się pozycjonowaniem naszego serwisu, szukaliśmy firmy uważnie wsłuchującej się nie tylko w najnowsze trendy panujące w jej branży, ale również w oczekiwania swoich Klientów. Wybór padł na „4People".

Oprócz wysokich kompetencji, które przełożyły się na oczekiwane przez nas efekty, na uwagę zasługuje również fakt, że kontakty ze specjalistami z 4People są bardzo ciepłe, otwarte i przyjemne.

Polecamy zatem spółkę „4People" nie tylko jako jedną z czołowych agencji w kraju, która potrafi zapewnić najwyższe pozycje w Google, ale również ze względu właśnie na przemiły, pogodny oraz bardzo sympatyczny i bezpośredni charakter współpracy.

Serdecznie życzymy dalszych sukcesów i najwyższych pozycji!
Dyrektor Marketingu
Dorota Kawała

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe – zwykle w przeciągu 24 godzin.

Wróć do strony