Nieprzypadkowo jesteśmy jedną z najlepszych agencji w Polsce. Zjedliśmy zęby na marketingu internetowym, a w branży działamy od 2005 roku. Dostarczamy skuteczne rozwiązania i realizujemy usługi dla dziesiątek klientów działających zarówno lokalnie, jak i globalnie. W 4PEOPLE wiemy jak smakuje sukces i chcemy się nim podzielić. Dlatego stworzyliśmy program stażowy 4YoungPeople, czyli YuPi!, aby szkolić nowych specjalistów marketingu internetowego. Program zrodził się z przekonania, iż doświadczenie jest ważne, dlatego chcemy je dać tym młodym i ambitnym, którzy go jeszcze nie posiadają. Mamy jednak swoje oczekiwania: cenimy chęci i żywe zainteresowanie marketingiem w internecie oraz gotowość do wytężonej nauki. Mówimy o Tobie? Czytaj dalej!

Dlaczego YuPi!?

Staż to ogromna szansa dla każdego, kto marzy o pracy w marketingu internetowym i chce zdobywać pierwsze doświadczenia i realizować własne pomysły pod czujnym okiem zespołu specjalistów.

Podczas stażu w 4PEOPLE otrzymasz niezbędne narzędzia i wiedzę, które przygotują Cię do samodzielnej pracy w przyszłości. Co więcej, chcemy, abyś wykorzystał swoją szansę i został z nami na dłużej już na umowie o pracę. Tu wszystko zależy od Twojego zaangażowania, dlatego potrzebujemy osób gotowych na 100%.

Mamy też całkiem w porządku miejscówkę - nasze biuro znajduje się tuż przy katowickim rynku. A 1000 zł z umowy na staż spokojnie wystarczy na bilet miesięczny i drobne wydatki.

Dla kogo stworzyliśmy YuPi!?

Wiemy, że zawodowe początki bywają niełatwe. Nie szukamy więc 20-latków z 25-letnim doświadczeniem, ale ludzi zdecydowanych i z pasją. Chcemy uprościć start ambitnym osobom, które widzą swoją przyszłość w marketingu internetowym i chcą zrobić pierwszy krok w branży.

Kogo szukamy?

Masz umysł analityczny i potrafisz wyciągać logiczne wnioski z wyszukanych danych? Świetnie. Uwielbiasz i rozumiesz specyfikę social media, aby samemu tworzyć w nich wartościowe treści? Doskonale. A może masz w sobie żyłkę wszechogarniacza, któremu nie straszny nieustanny kontakt z ludźmi oraz projektowanie strategii marketingowej dla klientów? Tym lepiej! Właśnie Ciebie szukamy - fajnego, otwartego na wyzwania i naukę młodego człowieka-zajawkę, którego wdrożymy do pracy w Agencji.

Wyślij CV i opisz swoje dotychczasowe doświadczenia i plany związane z marketingiem internetowym, a na pewno się z Tobą skontaktujemy! Sprawdź nasze aktualne oferty w ramach programu stażowego YuPi:

Staż w dziale Handlowym
Staż w dziale Social Media
Staż w dziale Content Marketingu
Staż w dziale AdWords
Staż w dziale SEO
Staż

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe – zwykle w przeciągu 24 godzin.

Wróć do strony