Powrót do listy naszych klientów

Sensor24h.pl

Sensor24h to firma, która zajmuje się sprzedażą i doradztwem w zakresie czujników automatyki przemysłowej. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Eickmann Elektronik i autoryzowanym dostawcą produktów WIKA. W naszej ofercie uwzględniliśmy wiele niestandardowych czujników, co jest naszym głównym wyróżnikiem na tie konkurencyjnych marek. W przypadku awarii na linii produkcyjnej jesteśmy w pełnej gotowości, by dostarczyć potrzebny czujnik w krótkim czasie.

Jako stosunkowo nowa firma chcemy dotrzeć do potencjalnych klientów, wykorzystując skuteczne działania marketingu online. Dlatego też zdecydowaliśmy się zwrócić do agencji 4PEOPLE, która analizując nasze potrzeby, zaproponowała trafną strategię opartą na działaniach SEO i kampaniach reklamowych Google Ads.

Efekty podjętych prac w tym zakresie spowodowały, że zaczęły napływać nowe zapytania od klientów zainteresowanych ofertą. Nasza pozycja na rynku wciąż rośnie, coraz więcej osób dowiaduje się o Sensor24H, a to przekłada się na sukces sprzedażowy. Jesteśmy zadowoleni z wypracowanych rezultatów, które na bieżąco raportuje agencja i przygotowani na obsługę kolejnych, zadowolonych klientów pozyskanych drogą online.

Na pochwałę zasługuje również system komunikacji z naszą firmą - na każdym etapie współpracy agencja 4PEOPLE rzetelnie i punktualnie realizowała swoje obowiązki. Kompleksowe wsparcie i wiedza specjalistów pomogły nam w rozbudowie strony internetowej przystosowanej do wymagań i odczuć odbiorcy. Nadal wdrażamy zmiany rekomendowane przez agencję i obserwujemy satysfakcjonujące wyniki.

Polecamy 4PEOPLE wszystkim firmom, które dopiero rozpoczynają swoją działalność i chcą wypracować stabilną pozycję na rynku, będąc krok przed konkurencją.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe – zwykle w przeciągu 24 godzin.

Wróć do strony