Powrót do listy naszych klientów

GLC

Referencje

Firma 4People sp. z o.o. jest partnerem GLC Accounting sp. z o.o. w zakresie pozycjonowania oraz kampanii Google Adwords od września 2017 r.

Dzięki współpracy z 4People sp. z o.o. prowadzimy skuteczne kampanie w sieci reklamowej Google, a strona internetowa GLC jest w pełni dostosowana do wymagań tej wyszukiwarki. Od momentu rozpoczęcia działań objętych umową z 4People odnotowujemy wzrost liczby zapytań ofertowych i telefonicznych, co stanowi istotny czynnik rozwoju naszej firmy.

Zespół 4People sp. z o.o. cenimy nie tylko za profesjonalizm i wysoką skuteczność w zakresie marketingu internetowego, ale także za znakomitą komunikację, rzetelność i kreatywność. W codziennej współpracy oznacza to błyskawiczną reakcję na zapytania, terminową realizację usług, wychodzenie z propozycjami działań optymalizacyjnych, dostarczanie czytelnych raportów z podejmowanych działań oraz przejrzyste rozliczenia.

Z pełnym przekonaniem i prawdziwą przyjemnością polecamy usługi świadczone przez 4People sp. z o.o. wszystkim przedsiębiorcom, którym zależy na wymiernych efektach działań promocyjnych.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe – zwykle w przeciągu 24 godzin.

Wróć do strony