Powrót do listy naszych klientów

Cefarm

List Referencyjny

CEFARM Białystok SA (właściciel Apteki Internetowej Cefarm24.pl) z powodzeniem współpracuje z firmą 4People od 2007 r. w zakresie pozycjonowania witryny apteki internetowej w internecie.

Od momentu rozpoczęcia współpracy, dzięki staraniom ekspertów z firmy 4People, w znaczący sposób poprawiliśmy użyteczność witryny Apteki Internetowej Cefarm24 pl . wdrażając coraz to nowe rozwiązania. Odbywało się to przy zachowaniu wszystkich restrykcyjnych wymagań Google’a, bez stosowania nieuczciwych metod pozycjonowania. Wszystko to sprawiło, iż na kluczowych dla branży aptek internetowych frazach w wyszukiwaniu organicznym zajmowaliśmy wysokie pozycje. Od kilku miesięcy pracujemy na zupełnie nowej platformie sklepowej, do której na bieżąco dodajemy nowe poprawki (w zakresie web usability oraz SEO) zgłaszane przez ekspertów z firmy 4 People.

Na szczególną uwagę zasługuje sam kontakt z firmą 4People odbywający się przez przemiłych i kompetentnych konsultantów, służących swoją wiedzą i pomocą w każdej sytuacji. Przekłada się to bezpośrednio na utrzymywanie dobrych relacji pomiędzy naszymi firmami.

Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę z wielką przyjemnością polecamy firmę 4People jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w zakresie marketingu internetowego.

Jacek Ostaszewski
Wiceprezes Zarządu

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe – zwykle w przeciągu 24 godzin.

Wróć do strony