Powrót do listy aktualności

4People - nowy adres, niezmienna jakość

4People - nowy adres, niezmienna jakość

23/05/2017

Dobre wieści lubią roznosić się lotem błyskawicy. Jednak wszystkich tych, którzy jeszcze nie słyszeli o nowej siedzibie naszej firmy, z dumą informujemy, że od marca br. jesteśmy dostępni dla naszych Klientów na ul. św. Jana 10 - rzut laptopem od katowickiego rynku.

Ul. Staromiejska w Katowicach to dla nas wyjątkowe miejsce. Miejsce, w którym spędziliśmy ponad 11 lat. Miejsce, które było świadkiem naszych sukcesów i wyzwań, którym musieliśmy stawić czoła. Miejsca, przez które przewinęły się dziesiątki osób, bez których 4People mogłoby dziś wyglądać zupełnie inaczej.

Nasza nowa siedziba mieści się w kamienicy godnej najlepszych. To właśnie budynek przy ul. św. Jana w Katowicach zwyciężył w ogólnokrajowym konkursie Modernizacja Roku w 2015. Nawet nad Rawą trudno jest znaleźć malkontentów, na których jej wnętrze nie zrobiłoby dobrego wrażenia. Znajdujący się pod szklanym dachem dziedziniec został wykończony eleganckimi płytkami, nad którymi wznoszą się szklane, podświetlane po zmroku kładki. Rewitalizacja szybko została okrzyknięta jedną z najlepszych inwestycji w mieście i zmagnetyzowała uwagę nie tylko miłośników architektury. Kalejdoskop najemców - Teatr Ateneum, Związek Polskich Artystów Fotografików, Centrum Edukacyjne IPN, nowoczesne puby i kilka firm z różnych sektorów wpisuje się idealnie w krajobraz odnowionej kamienicy. Cieszymy się, że i my staliśmy się jego częścią.

Nowy, unikatowy na mapie Katowic adres to tylko jeden z wielu powodów, dla których warto skorzystać z naszych usług. Zapoznaj się z ofertą, odwiedź nas w nowej lokalizacji i pozwól nam przeprowadzić najlepszą modernizację marketingu Twojej firmy.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe – zwykle w przeciągu 24 godzin.

Wróć do strony